- Dostępność: Średnio
- Czas dostawy: Realizacja natychmiast
- Dostawa: od 0,00 USD (Kurier DPD)
- Model:
- PR57
- Stan:
- Indeks katalogowy:
- 08266
- Kod EAN:
- 4891199166686
- Dioda:
- LED Cree 5W
- Zasięg wiązki [m]:
- 180
- Intensywność świecenia [cd]:
- 8 500
- Klasa wodoodporności:
- Zasilanie:
- Li-ION 18650 2600mAh PCM
- Strumień światła [lm]:
- 1000 / 500 / 25
Opis

GPDesign PR57 solidna i wytrzymała konstrukcja to cechy wyróżniające latarki z serii GP Design Beam. Model PR57 charakteryzuje się prostą i łatwą obsługą, a przy tym solidnym wykonaniem. Użyte materiały, aluminium klasy premium, zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Dioda Cree LED XP-G2 daje silną wiązkę światła o mocy do 1000 lumenów i zasięgu do 180 metrów.

Włączanie odbywa się przyciskiem na korpusie. Latarka posiada 3 tryby pracy, pozwalające dostosować siłę światła odpowiednią do sytuacji: 100%, 50%, 25%. Głównym włącznikiem uruchamiamy tryb stały, natomiast częścią stalową sterujemy intensywnością świecenia i trybem pulsacyjnym (można włączyć go na stałe lub chwilowo).

Latarka wyposażona jest w antyrefleksową, mineralną soczewkę z grubego nietłukącego szkła. Soczewka jest hartowana i przy zastosowaniu ultra jasnego szkła, spełnia dobre warunki przepustowości, co umożliwia uzyskanie światłość na poziomie 8500 kandeli.

Latarka GPDesign PR57 posiada zabezpiecznie przed odwrotną polaryzacją ogniwa oraz stabilizację PWM stabilizującą strumień światła. Dodatkowo umożliwia wykonanie natychmiastowego skupienia wiązki za pomocą jednej ręki.

Inne cechy urządzenia



Model: | PR57 |
Strumień światła: | do 1000 lumenów |
Zasięg: | 180m |
Klasa wodoodporności: |
IPX4 |
Maksymalna intensywność świecenia: | 8500cd |
Wymiary: | 35mm średnica x 166mm długość |
Waga: | 194g (z zasilaniem) |
Gwarancja producenta: | 2 lata |

Latarka GP PR57, Akumulator Li-ion 18650 2600mAh, Uszczelki o-ring x 2, Smycz, Kabura, Kabel USB, Instrukcja obsługi
Cechy
Model: |
|
Producent: | |
Średnica [mm]: |
|
Długość [mm]: |
|
Materiał wykonania: |
|
Waga [g]: |
|
Gwarancja: | |
Stan: | |
Kraj pochodzenia: |
|
Indeks handlowy: |
|
Indeks katalogowy: |
|
Kod EAN: |
|
Dioda: |
|
Zasięg wiązki [m]: |
|
Intensywność świecenia [cd]: |
|
Klasa wodoodporności: | |
Cechy konstrukcji: |
|
Tryby pracy latarki: |
|
Zabezpieczenia latarki: |
|
Zasilanie: |
|
Maksymalny strumień światła [lm]: |
|
Strumień światła [lm]: |
|
Załączniki
Zobacz także
Akcesoria
Rzeczywista pojemność osiągnięta dzięki zastosowaniu ogniwa SAMSUNG ICR18650-26F 2600mAh Li-ION. Najczęściej stosowany w latarkach typu BlackEye, Cree LED, nurkowych oraz wszędzie gdzie stosowane jest ogniwo z zabezpieczeniem.
03094
Keeppower ICR18650-340PCM 3400mAh Li-ION to akumulator z zabezpieczeniem PCM, które chroni ogniwo przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i zwarciem. Sercem produktu jest ogniwo PANASONIC NCR18650B 3400mAh Li-ION.
05327
Produkty podobne
XTAR TZ28 1500lm to potężna latarka taktyczna zaprojektowana z myślą o zastosowaniu militarnym. Oferuje jasność do 1500lm oraz posiada zabezpieczenie termiczne. Wbudowany przełącznik umożliwia natychmiastową zmianę trybów. Może zostać zamontowana na broń.
09976
Latarka o wysokiej mocy! Nowy przedstawiciel rodziny Black Eye, to aż 1100 lumenów mocy i zasięg niemal 250 metrów
08475
Latarka wyposażona w diodę LG™ White LED o mocy 3W, pozwala wygenerować strumień światła o mocy 130 lumenów.
08225
Koszty dostawy
ORLEN Paczka - punkty i kioski : | od 0,00 USD |
ORLEN Paczka - automaty i stacje Orlen : | od 0,00 USD |
Kurier DPD : | od 0,00 USD |
Paczkomaty Inpost 24/7 : | od 0,00 USD |
Odbiór w punkcie PACZKA48 : | od 0,00 USD |
Odbiór osobisty : | od 0,00 USD |
Strefa 1 kurier Europa : | od 30,44 USD |
Strefa 2 kurier Europa : | od 41,71 USD |
Strefa 3 kurier Europa : | od 56,36 USD |