O nas

Kim jesteśmy?

 

Ludzie

 

Naszą firmę tworzą fachowcy, których wiedza i profesjonalizm pozwala nam podejmować się udziału w ambitnych i nowatorskich projektach, jak również wspierać na co dzień użytkowników urządzeń zasilanych standardowymi ogniwami. Doświadczenie, które zdobywamy od 1990 roku przekładamy na rozwój technologii, badań i własnych projektów, które wprowadzamy z powodzeniem w życie. Dzięki dotychczasowym działaniom staliśmy się jednym z głównych projektantów oraz producentów pakietów bateryjnych i akumulatorowych w Polsce.

 

Nasza działalność

 

Projektowanie i produkcja
Projektujemy i produkujemy pakiety, które mają zastosowanie w aplikacjach zasilających urządzenia przemysłowe, elektronarzędzia, urządzenia pamięci masowej, rowery oraz pojazdy elektryczne.
Edukacja
Współpracujemy z kołami naukowymi polskich uczelni technicznych, wspierając młodych konstruktorów i pomagamy w zasilaniu prototypowych pojazdów elektrycznych. Każda taka współpraca do dla nas wyzwanie i wielka satysfakcja.
Zaufanie
Jesteśmy dumni również z tego, że zapracowaliśmy sobie na zaufanie firm i instytucji działających na krajowym rynku. Oprócz zaopatrzenia przemysłu nasze produkty dostarczamy także do tak wymagających klientów jak Wojsko Polskie, Policja, Straż Miejska, czy Straż Pożarna.
Klienci
Nasi klienci i kontrahenci działają zarówno na polskim rynku, jak i rozwijają swoje działalności w wielu krajach na prawie wszystkich kontynentach.

 

Badania i rozwój

 

Strategia BTO opiera się o rozwój. Wprowadzamy nowe rozwiązania i innowacje oraz dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów. Ponieważ bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, utworzyliśmy laboratorium, w którym możemy przetestować baterie, akumulatory i pakiety. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. (link do strony www.untest.pl)

 

 

Sklep

 

Na bieżąco obserwujemy potrzeby naszych klientów, śledzimy zmiany w technologiach i w związku z tym dopasowujemy asortyment naszego sklepu do aktualnych wymagań.
W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroką paletę baterii i akumulatorów od popularnego „paluszka” do baterii zasilających awionikę myśliwców F-16. 

 

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości - czeka na Ciebie nasz Zespół Obsługi Klienta.